Szukałeś: >> Komunikaty
Znaleziono: 13306 wyników
Komunikaty
Termin składania ofert
Przedmiot ogłoszenia
Podmiot ogłaszający: Poczta Polska SA Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Krakowie
OBWIESZCZENIEPoczta Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 26 działająca poprzez Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Krakowie przy ul. Bronowickiej 44 ogłasza przetarg ustny w drodze publicznej licytacji na sprzedaż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 13 lutego 2007 r.
pokaż...
Podmiot ogłaszający: Polskie Koleje Państwowe SA Centrala
PKP S.A. ODDZIAŁ GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI WE WROCŁAWIU 50-525 WROCŁAW, UL. JOANNITÓW 13 OGŁASZA PRZETARG NIEOGRANICZONY PISEMNY NA: sprzedaż złomu w ilości ok. 168 ton pochodzącego z demontażu torów i rozjazdów na st. Szumirad, woj. opolskie Zadanie nr 1 - złom klasy N 6 i W 3 z demontażu torów nr 4, 4a, 6, 6a, 6 b i 101 oraz rozjazdów 6, 7, 8, 11, 12, 14 na st. Szumirad.
pokaż...
Podmiot ogłaszający: Twenty Four Seven PR Sp. z o.o.
Ogłoszenie prasowe wyników zbiórki publicznej na program profilaktycznych badań przesiewowych i akcji krwiodawstwa na pokładzie specjalistycznego ambulansu medycznego Fundacji Ronalda McDonalda W okresie od 1 listopada 2009 r. do 31 października 2010 r.
pokaż...
Podmiot ogłaszający: TPK - 27 Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej
OBWIESZCZENIE Sędzia komisarz w postępowaniu upadłościowym "TPK-27" Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Warszawie w sprawie oznaczonej sygn. akt X GUp 70/09 zawiadamia, ze został sporządzony i wyłożony ostateczny plan podziału funduszy masy upadłości "TPK-27" Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej. Plan podziału można przeglądać w sekretariacie Sądu Rejonowego dla m.st.
pokaż...
Podmiot ogłaszający: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
APELFundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" zwraca się z prośbą o pomoc dla naszego podopiecznego – Mateusza Grabowskiego. Chłopiec ma 14 lat, cierpi na porażenie mózgowe i epilepsję. Nie chodzi i nie porusza się samodzielnie. Pojawiła się jednak nadzieja na to, że Mateusz zacznie chodzić.
pokaż...
Podmiot ogłaszający: Centralne Biuro Reklamy Ogłoszeń Prasowych Telewizyjnych i Radiowych SC
Ogłoszenie W Sądzie Rejonowym we Włodawie, w sprawie I Ns 258/09 toczy się postępowanie z wniosku Jadwigi Kazimiery Stachura o stwierdzenie nabycia spadku po Czesławie Romaniuk z domu Maguza, córce Stefana i Weroniki z d. Gotowiec, urodzonej 23.04.1919 r. w miejscowości Kaliska, zmarłej w dniu 7.05.2002 r. w Babsku i tam ostatnio stale zamieszkałej.
pokaż...
Podmiot ogłaszający: Kancelaria Radcy Prawnego MERITUM Krystyna Makarska
OGŁOSZENIE W Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Południe w Warszawie I Wydziale Cywilnym pod sygn. akt I Ns 935/10 toczy się postępowanie o stwierdzenie nabycia poprzez zasiedzenie własności udziału 1/16 (jedna szesnasta) części w nieruchomości położonej w Warszawie - Wesołej, obręb 06-08, stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym 14 przy ul.
pokaż...
Podmiot ogłaszający: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. 49-302 Brzeg, ul. 1 Maja 1 ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż autobusu marki Setra. Typ: S 215HD Kaessbohrer, rok produkcji 1993, liczba miejsc 51, pojemność silnika 10800 cm3, moc 215 KM (silnik Mercedes). Na wyposażeniu wideo, cafe bar, klimatyzacja, wc. Cena wywoławcza 35.
pokaż...
Podmiot ogłaszający: PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Spółka z o.o. w Zamościu 22-400 Zamość, ul. Szczebrzeska 11 ogłasza przetarg nieograniczony na podstawie Regulaminu przeprowadzania przetargów i udzielenia zamówień na dostawy, usługi i roboty budowlane przez PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o. w Zamościu na: 1.
pokaż...
Podmiot ogłaszający: Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.
Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. ul. Włościańska 52, 01-710 Warszawa informują, że w najbliższym czasie będą posiadały do sprzedaży autobusy marki Ikarus 260 i 280 oraz części zamienne i inne towary Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży będą sukcesywnie umieszczane na stronie internetowej www.mza.waw.pl w folderze "Ogłoszenia o przetargach i sprzedaży".
pokaż...
Komunikaty stałe
Termin składania ofert
Przedmiot ogłoszenia
2014-09-30
Podmiot ogłaszający: Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie Wydział I Cywilny
Komunikat
pokaż...
2014-09-30
Podmiot ogłaszający: Sąd Rejonowy Wydział I Cywilny
Komunikat
pokaż...
2014-09-30
Podmiot ogłaszający: Sąd Rejonowy Wydział I Cywilny
Komunikat
pokaż...